Prekes pristatome visoje Lietuvoje
Prekių užsakymas tel.: 8-687-44486

Apie mus

Sveiki atvykę į PRAGULOS.lt tinklalapį. Nevarginsime Jūsų tuščiažodžiavimu ir prisistatysime paprastai.

 

Idėja. Ne vienerius metus teko dirbti įmonėse kurių veikla buvo prekyba medicinos prietaisais ir kompensacine technika skirta neįgaliesiems. Tai pakankamai komplikuotos prekybos sritys. Žmonės turintys negalią, turi specialių poreikių. Tradicinės šios srities prekybos įmonės yra orientuotos į didžiųjų užsakovų poreikių tenkinimą (ligoninių, slaugos namų ir t.t). O žmogus su negalia, jei jo netenkina standartiniai įmonių pasiūlymai ar siūlomų naujų prekių kaina, paliekamas vienas spręsti savo problemas.

 

Ką mes siūlome? Šiuo metu mes galime pasiūlyti įsigyti funkcinių lovų ligonių slaugai, pragulų prevencijai skirtų čiužinių, deguonies koncentratorių ir keletą mechanizmų padedančių žmonėms su judėjimo negalia įveikti laiptus. Šias prekių grupes mes pasirinkome neatsitiktinai. Šios prekės yra brangios ir dažniausiai žmonėms, kuriems šios techninės pagalbos priemonės reikalingos, tiesiog „neįkandamos" finansiškai. Todėl žmonės yra priversti laukti begalinėse eilėse, kad šias priemones nemokamai gautų iš valstybės.

  • Mes tikime - mūsų siūlomų prekių kokybė ir kaina atitiks Jūsų lūkesčius.
  • Kreipkitės į mus - jei Jūs nerandate Lietuvoje Jums reikalingų slaugai ar reabilitacijai skirtų techninių pagalbos priemonių už „teisingą" kainą. Mes tikime - pateiksime Jums pasiūlymą kuris bus Jums priimtinas.

 


Kodėl verta rinktis mus? Puikiai žinom gamintojų kainas ir prekybininkų antkainius. Turime minimalias pridėtines išlaidas, kadangi neturime didelių sandėlių, prabangaus biuro ir daug brangių darbuotojų. Mums nereikia daug uždirbti, kad save išlaikytume. Todėl mes įsitikinę, kad tai mus leis pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį.